• این موضوع 7 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 2 سال پیش بدست ناشناس به‌روزرسانی شده است.
نمایش 7 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      ناشناس
      غیرفعال

<p style=”text-align: left;”>با سلام واحترام. ممنون میشم  سوال ۴را توضیح دهید. </p>

ناشناس
      غیرفعال

دوست عزیز <b>پاسخ </b>مشابه سوال قبل است حال اینکه ترجمه دقیق pleuroperitoneal membranes غشاهای جنبی صفاقی است بنابراین گزینه های الف ج و د در تشکیل دیافراگم نقش دارند

ناشناس
      غیرفعال

سپاس🌸🌸🌸

ناشناس
      غیرفعال

با سلام و وقت بخیر

تصحیح می کنم گزینه دال که سومیتومرهای گردنی را ذکر کرده پاسخ سوال است در ترجمه membranes غشا و پرده مترادف هم می آیند

ناشناس
      غیرفعال

با سلام و وقت بخیر

تصحیح می کنم گزینه دال که سومیتومرهای گردنی را ذکر کرده پاسخ سوال است در ترجمه membranes غشا و پرده مترادف هم می آیند

ناشناس
      غیرفعال

سلام وقت بخیر. گزینه دال هم اشتباهه چون باید عنوان میکرد سومیت نه سومیتومر. سپاس

ناشناس
      غیرفعال

سلام عزیزم وقتتون بخیر و خدا قوت قبل از هر چیز از پاسخگوییتون به سوالات سایر دوستان تشکر می کنم و براتون آرزوی موفقیت دارم.در رابطه با گزینه های این سوال درست می فرمایید البته در کتاب لانگمن2019 ص209 ذکر شده که خود سومیتها در آغاز به صورت سومیتومر ها تشکیل می شوند در شکل 2-11 هم ساختار عضلانی سر و گردن در یک رویان 7هفته ای نشان داده شده که از سومیتومرها مشتق می شوند بنظر می آید که خود طراحان سوال هم خیلی تفاوتی بین این دو قائل نیستند

ناشناس
      غیرفعال

سپاسگزارم از لطف جنابعالی سرکار خانم ارنگ عزیز. بله متاسفانه طراحان سوال بادقت سوال طرح نمیکنند و همش مادچار سردرگمی هستیم.

از لطف جنابعالی بسیار بسیار سپاسگزارم

نمایش 7 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید